• 2386
  piyasasi daha da düşmeden devre arası acilen elden çıkarılması gereken stoperimiz.

  elde avuçta para edecek tek futbolcumuz şuanda kendisi. taylan'ın devre arasında gönderilmeyeceği gözönünde bulundurulursa olası transferlermizin kapısını aralayacak futbolcumuz kendisidir. son bir aydır performansında bariz bir düşüş var. bunu bizim kadar scout ekipleri de görüyor. her maç canlı bomba gibi sahada acaba nasıl çam devirecek diye stresle maç izliyoruz. devre arasına kadar kendini toparlamaz ise geçen sezon sonu neden göndermedik diye kafamızı duvarlara vururuz.
 • 2388
  sözleşme uzatılarak takımda yeri sağlamlaştırılması gereken kadife bilek stoper. hatta birde sorumluluk yükleyip kaptanlık verilmeli. belki savruk hareketlerini biraz olsun dizginleriz. geçen sene de sezon başı bir afallaması olmuş ancak toplamasını bilmişti. bence bu kritik dönemde tandem bozulmamalı. çok afaki bir rakam vermedikleri sürece satışı söz konusu olmamalı. benim dikkatimi çeken başka bir olgu var. adam gerçekten takımı sahiplendi. her pozisyon sonrası itiraza gider. gollerden sonra ilk tebriği o eder. terim den azar yerken başı öne eğilir. gencecik kardeşimiz. allah sakatlık vermesin.
 • 2389
  her futbolcununun oynadigi oyunlarda dalgalanmalar olur. ne var ki herkesin kendisi hakkinda goz ardi ettigi bir durum var. performans dusuklugunun basladigi donem, basinin kendisine milli takim kampinda kavga edildigi ithaminin yikildigi, hic kimsenin de futbolcumuzu korumak icin aksiyon almadigi doneme denk geliyor.

  marcao son derece duygusal, kuluple de arasina bag kurmus bir insan. bunu sosyal medya paylasimlarindan bolca gorebiliyoruz. ne var ki kotu performansinda yalniz birakilmasinin etkisi oldugunu da dusunuyorum.
 • 2390
  yeteneklerine diyecek lafım yok ancak her maç bir tane penaltılık hareket yapıyor. gereksiz agresif işlere de girişmeye başladı. ben kendisini transfer edecek olsam bu durumları göz önünde bulundururum. kendisine çeki düzen vermesi gerekiyor.çünkü zihinsel olarak kendini geliştirmiş bir marcao avrupa piyasasında hakikaten değerli.

  galatasaray'ımızın sol ayaklı, yetenekli stoperi.
 • 2392
  tiz kellesi vurula!

  fatih hoca hariç herkes suçlu zaten takımda, herkes kötü, herkes yetersiz. ulan 10 kişiyle puan bıraktığın kayserispor, maçı (23.11.2020 tarihli maç) senin beğenmeyip gönderdiğin 3. kalecinle bitirdi be!

  hala daha marcao formsuzmuş da fatih gol yiyormuş da muslera olsaymış... kayserispor'u yenmek için formda bir marcao ve sağlıklı bir muslera lazımsa yenme daha iyi zaten.

  bu adamın eksileri var artıları var, geldiğinden beri böyle bu. sen, doğru sistem içerisinde o oyuncunun eksilerini önemsiz hale getirir, artılarını partlatırsın. o da bireysel çalışmalarla, tecrübeyle üzerine koyar ve haliyle 4 milyon euroluk bonservis bedeli artık potansiyeli ve performansına göre 40 milyon euroya kadar çıkar marcao özelinde.

  sezon başında beri adamın omzuna binen yükün haddi hesabı yok. bir yerde zihinsel olarak zaten dağılacak bu adam böyle giderse. adam götünü yırtıp dikine top atıyor, kısa süre sonra o top kontra olarak üzerine geliyor.