• 3213
  bu adam iyi futbolcuydu, 829 gündür galatasaray'da ve bunun 404 gününü sakat geçirmiş durumda. 3 sezonda 3 kere uzun sakatlıkların aralarında oynadığında ise 46 maç 9 gol 5 asist performans vermiş. şu performansı sezon başına verse kimse diyemez ki emre akbaba galatasaray oyuncusu değil ama işte 2,5 sezonun toplamda 1,5'unu kaçırmış bir adamdan bahsediyoruz, toparlar mı bu süreç uzun mu kısa mı olur bilemiyorum artık duruma bakmak lazım.
 • 3216
  çok seviyorum kendisini. sırf sen ben gibi elinde atkıyla verdiği pozdan dolayı bile hayallerinin takımında oynuyor olması yani senin benim hayalimi bizim gibi bir adamın gerçekleştiriyor olması onu daha çok sevmem için de ayrı bir neden.

  alanyaspor'da oynarken de çok beğendiğim biriydi emre fakat sakatlıklar talihsizlikler yakasını bırakmadı. 2019-2020 senesinde sakatlıktan dönüp takımla beraber form tutmaya başlamıştı ki bu sefer de covid-19 belası çıktı başımıza ve tüm takımla beraber onun performansı da düştü ve güme gitti.

  en büyük temennim bu sene sakatlığın her türlüsünden uzak durması. kendisiyle ilgili en büyük şikayetim ise ayaklarının yere sağlam basmaması ama bunun nedeni de büyük ihtimalle geçirdiği sakatlıklar, maç eksiği ve belki de aynı sakatlıkları yaşamamak için kaçınma ve dikkatli olma hissi ki bu çok doğal bir şey.

  ayakları yere sağlam basan sağlıklı bir emre'ye çok ithiyacımız var. tıkandığımız anlarda 2. bölgeden 3. bölgeye top alma ve taşıma anlamında olduğu kadar, forveti de destekleyerek sürpriz goller ve asistler yapacak kalitede ve zekada bir adam emre. dediğim gibi özgüveni de geldikçe yere sağlam basarsa istatistik kasar, atar ve de attırır.

  sakatlıklardan uzak olsun yolu açık olsun.